Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Benzin İstasyonu Tren İstasyonu ve Belirli Saatlerde aktif olan bina ve bölgelerin alanlarının aydınlatmaları AREYLight ile kontrol altına alındığında gereksiz aydınlatma kullanımının da önüne geçmiş olacaksınız. Benzin istasyonlarının çevre aydınlatmaları yaya veya araç trafiği olsa da olmasa da sabaha kadar tam güçte çalışmaktadır.

AREYLight ile hareket sensörleri ile yaya veya araç trafiğinin yoğun olduğu zamanlarda aydınlatmalarınızı tam güçte, yoğun olmadığı zamanlarda ise isterseniz dimli isterseniz tamamen kapatarak %60’lara varan enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. İstasyon içi üretim alanlarının aydınlatmasını ise çeşitli senaryolara bağlı istediğiniz bölümü istediğiniz zamanlarda açıp kapayarak gereksiz aydınlatma kullanımına son verebilirsiniz.

Ayrıca aydınlatma armatürlerinizde kullandığınız balastları AREYLight-EStation serisi elektronik balastlarla değiştirerek enerji tasarrufunuzu arttırabilirsiniz.

İstasyonların Bir Gecede Ortalama 100 Tl Aydınlatma Yapacağını Varsayalım

Her Bir Gece için %60 Tasarruf Demek

Aylık 1800 Tl Tasarruf Anlamına geliyor

Bu bahsettiğimiz sorunlara AREYLight’ın getirdiği en büyük artılardan bir tanesi yaya trafiğinin olmadığı zamanlarda aydınlatmaları loşlaştırabiliyor (dim edebiliyor) veya kapatabiliyor olmanızdır. AREYLightile parkınızdaki her bir armatürü ayrı ayrı kontrol edebilir ve hazırlayacağınız senaryolarla %60’a varan enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Akıllı sistem AREYLight ile parkınızdaki armatürlerin çalışma veya arıza durumlarının size bildirmesi ile hangi parkınızda hangi armatürünüz arızalı olduğunu görebilir ve bakım planlamanızı buna göre yapabilirsiniz. Bu akıllı sistem ilede isterseniz bakım ekibinize arızaları SMS veya e-mail yoluyla anında bildirebilirsiniz.

Yolcu olmadığı zamanlarda Işığın Dimm Özelliği İle Düşürülerek Ekonomiye Kazanımı
Tren Saati, Hava Durumu ve Çeşitli Bilgilerin Kullanıcılara Sağlanımı
Hemzemin Geçit Bildirimi ve Erken uyarı Sistemi
Yolcu olmadığı zamanlarda Işığın Dimm Özelliği İle Düşürülerek Ekonomiye Kazanımı
Hava Durumu ve Çeşitli Bilgilerin Kullanıcılara Sağlanımı
Benzin Durumu, Çalan Canlı Müzik ve Bilgilendirme Sistemi kontrolü gibi bir çok alt modül

Bu bahsettiğimiz sorunlara AREYLight’ın getirdiği en büyük artılardan bir tanesi yaya trafiğinin olmadığı zamanlarda aydınlatmaları loşlaştırabiliyor (dim edebiliyor) veya kapatabiliyor olmanızdır.

AREYLightile parkınızdaki her bir armatürü ayrı ayrı kontrol edebilir ve hazırlayacağınız senaryolarla %60’a varan enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Akıllı sistem AREYLight ile parkınızdaki armatürlerin çalışma veya arıza durumlarının size bildirmesi ile hangi parkınızda hangi armatürünüz arızalı olduğunu görebilir ve bakım planlamanızı buna göre yapabilirsiniz.

Bu akıllı sistem ilede isterseniz bakım ekibinize arızaları SMS veya e-mail yoluyla anında bildirebilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
admin

Author admin

More posts by admin

Leave a Reply